خدمات حسابداری

  خدمات حسابداری در شرکت حسابداری بیلان برتر

  خدمات حسابداری و شرکت حسابداری

  تلفن مشاوره: 88865744-09124080910


  خدمات حسابداری، خدمات حسابرسی و خدمات مالیاتی

   

  شرکت‌‌ حسابداری‌‌ بیلان برتر‌ با‌ بهره‌‌گیری‌ از‌ اساتید، کارشناسان متعهد و مجرب و مدیران مالی با تجربه، جهت تهیه‌ و‌ ارسال اظهارنامه عملکرد ،اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، گزارشات فصلی، تهیه گزارشات مالی و حسابداری اشخاص حقوقی و حقیقی صورت می‌پذیرد. اساس و مبنای کار این شرکت بر پایه تعهد، تخصص، کیفیت مطلوب، همکاری صمیمانه، راز‌داری، امانت‌داری و حق‌الزحمه معقول و منطقی می‌باشد .


  تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی

  تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده 

  گزارشات فصلی ،آموزش خصوصی حسابداری 


  شرح خدمات حسابداری :

   

  1.  حسابداری شرکتها و مشاغل بند الف ،بندب و بندج   
    
  2.   حسابرسي داخلی شرکتها
    
  3.   مديريت و نظارت مالي
    
  4.   تهيه گزارشات مالي ، مديريتی و فصلی
    
  5.   مشاوره و دفاعیه مالياتي و بيمه
    
  6.   تهيه و تنظيم بودجه سالیانه
    
  7.   ارزيابي سهام شرکتها
    
  8.   تحرير دفاتر قانوني و تنظيم اظهارنامه مالیاتی
    
  9.   تنظيم اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده
    
  10.   اعزام حسابدار بصورت تمام وقت و پاره وقت
    
  11.   طراحي روشها و سيستمهاي مالي و اجرا
    
  12.   طراحي كدينگ نرم‌ افزارهاي مالي
    
  13.   فروش و راه اندازی نرم ‌افزار‌هاي مالی
    
  14.   ارائه بسته های آموزش حسابداری بازار کار بصورت کاربردی و همراه گواهینامه

   


  مدیران موفق مدیرانی هستند که به امور مالی خود ارج می‌ نهند

  و استفاده از خدمات مالی را به دید سرمایه‌ گذاری می‌نگرند.

  افزايش سرمايه‌ گذاري مالی = افزايش درآمدها - هزينهها

   

  هر چقدر این امور قوی‌ تر باشند میزان درآمد بالا می‌رود و کاهش هزینه را در بردارد .

  هدف ما جلب رضایت مشتری است ، ما را از خود بدانید

   

   شرکت حسابداری


  در دنیای امروز که رقابت در اقتصاد به یک ماراتن تبدیل شده است ، مهمترین وسیله‌ای که انسان می‌تواند از طریق آن به اهداف خود در زمینه‌ی اقتصاد دست یابد، داشتن اطلاعات کافی و بروز از اقتصاد میباشد. برای اخذ این اطلاعات آگاهی و علم زیاد در زمینه‌ی حسابداری لازم و ضروری است، که بدون استفاده و امکانات حسابداری عملا نا ممکن است .

  پس بنابرین به کلیه شرکت‌ها و افرادی که نیازمند خدمات حسابداری هستند ، توصیه میشود که برای انجام این امور حتما به متخصصین مراجعه کنند. شرکت حسابداری بیلان برتر همواره سعی داشته که از معیارهای استاندارد و اصولی در انجام حسابداری استفاده کند تا میزان بازدهی امور ، به حداکثر برسد. متخصصین مشغول به کار در این شرکت پس از درک نیاز مشتری، به آنالیز راهکارهای مختلف پرداخته و بهترین و مطمئن‌ترین راهکار و خدمات را در اختیار مشتری قرار میدهند ، گاهی این شرکت با اعزام حسابدار یا مدیر مالی در محل مشتری توانسته گام موثری در ارائه خدمات خود بردارد.

   

  لزوم استفاده از خدمات حسابداری

   

  • مطلب اول :

  داشتن یک حسابدار و یا برون سپاری انجام کار حسابداری به یک شرکت حسابداری ارائه دهنده این گونه عملیات، این روزها برای تمامی مشاغل به یک امر اجباری تبدیل شده است. زیرا با توجه به مشکلات مالی و درخواست های جدید مالیاتی و حسابرسی شما مجبورید تا با یک متخصص حسابداری همکاری کنید تا بتوانید کار‌های مالی خود را پیش ببرید. در بعضی از مواقع استخدام یک حسابدار می‌تواند‌گزینه‌خوبی باشد ولی کافی نیست چراکه تمامی این امور را یک حسابدار نمی‌تواند به طور کامل انجام دهد. به همین‌خاطر شما نیاز به همکاری با یک شرکت حسابداری خواهید داشت. در این مقاله میخواهیم بررسی کنیم که یک شرکت حسابداری چگونه باید خدمات مالی را به کاربرانش ارائه دهد .

  اگر شما هم‌اکنون فکر همکاری با یک شرکت حسابداری برای انجام امور حسابداری افتاده اید باید بدانید‌که اولین و اساسی‌ترین کاری که یک شرکت خدمات حسابداری می‌تواند برای شما انجام دهد نظم و ترتیب و سامان دهی به حساب های شماست. این امرمی‌تواند از‌صدور اسناد در‌دفاتر شما آغاز و تا تهیه‌و‌تنظیم گزارشات و اظهارنامه متغیر باشد.

  نکته مهم اینست‌که اگر‌‌با‌یک شرکت حسابداری مطمئن همکاری کنید‌که‌بتواند‌انجام‌امور حسابداری‌ را‌به‌بهترین حالت به شما ارائه‌دهد،آنوقت‌شما‌شاهد‌نظم گرفتن حساب ها و شفافیت آنها خواهید بود . اینکار باعث می شود که شما برای انجام عملیات دیگر هم آرامش خیال داشته باشید.

   

  • مطلب دوم :

  استفاده از مشاوره مالی است. شما می توانید در هر زمینه مالی و مالیاتی که خواستید با شرکتی که همکاری دارید مشورت نمایید. مشاوره یکی از مباحث مهم  است که شما از آن در هر زمینه‌ی مالی می‌توانید بهره‌مند شوید،در بحث حسابداری و مالیاتی بهترین مورد قبل از انجام مشاوره است. زیرا مشاوره در هر کاری شما را از خطرات و زیان های احتمالی دور‌نگه می‌دارد.

   

  • مطالب سوم :

  تخصصی ترین و حساس ترین موضوع در خدمات حسابداری بحث تنظیم و تحریر دفاتر قانونی و اظهار نامه عملکرد و اظهار نامه ارزش افزوده می باشد. بسیاری از کارفرمایان به خودی خود نمیتوانند این کار را انجام دهند. به همین خاطر بحث تنظیم و درست انجام دادن آنها مستلزم یک بررسی دقیق و داشتن اسناد مثبه واضحی است که از روی آنها بتوان امور حسابداری را به نحو احسنت انجام داد.

  در آخر بهتر است ذکر کنیم که اگر شما هم با مسائل مالی شرکتتان به مشکل برخورده اید و نمی توانید به تنهایی از پس تمامی مسائل پیش رو فائق آیید همکاری با یک شرکت حسابداری و بهره مندی از امورحسابداری آن شرکت می تواند بسیار مفید و سود مند باشد. امیدواریم توانسته باشیم شما را با اهمیت و لزوم خدمات حسابداری آشنا کرده باشیم .

  امروزه در تمامی شغل ها در سراسر دنیا حسابداری امری ثابت شده و لازم است به همین خاطر تمامی ادارات و اصناف سعی بر این دارند که از تکنیک های حسابداری در کار خود بهره ببرند. با آموزش های ابتدایی ممکن است شما بتوانید در کار حسابداری به صورت مبتدی فعالیت کنید.مثلا فاکتور های خود را ثبت کنید و یا اسناد حسابداری جدید به وجود آورید در حالی که برای بعضی کارها شما نیاز به تخصص انجام حسابداری‌از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینگونه خدمات خواهید داشت.

   

  انجام امور حسابداری به صورت کلی :

  بسیاری از شرکت های بزرگ به جای استفاده از چندین حسابدار کارهای خود را به یک شرکت حسابداری می‌سپارند. شرکت های حسابداری موظفند که‌ تمامی امور حسابداری را به صورت کامل انجام دهند. البته تمامی موارد ذکر شده با اطلاع رسانی به کارفرما انجام میپذیرد. زیرا خدمات حسابداری از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما باید با کارفرما هماهنگی صورت بگیرد.

  دوستان حسابدار باید از چگونگی و کیفیت انجام امور حسابداری خود کاملا" آگاه باشند و چنانچه در هر مسئله حسابداری و مالیاتی ضعفی مشاهده میکنند سریعا" با متخصصین این امر گفت‌و‌گو یا مشاوره نمایند، این امر باعث رشد کیفیی اطلاعات حسابداری و مالیاتی آنها خواهد شد .

  چگونگی استفاده از مشاوره در امور حسابداری خود یک مسئله بسیار مهم و اساسی است ، راهنمایی ها و راهکارهای ارائه شده از سوی مشاور گاهی مسیر پیموده شده قبلی که به اشتباه منجر شده بود را کاملا تغییر می‌دهد و شخص استفاده کننده از مشاوره را با مسیر درست و بدون انحراف آشنا می‌سازد.

  کنترل و بررسی حسابها یکی از مهمترین وظایف واحد حسابداری می‌باشد، این امر باید به گونه ای صورت پذیرد که بهترین اطلاعات مالی اعم از ترازنامه‌ای و سود و زیانی از آن استخراج شود،به همین منظور نقش مشاور دراین خصوص پررنگتر است .