« دوره فشرده کاربردی حسابداری »

  Certificaite in Applied Accunting by E-lerning


  شرکت حسابداری بیلان برتر با همکاری آکادمی QAL-iran تحت نظر انگلستان اقدام به برگزاری دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار با ارائه گواهینامه معتبر پایان دوره بین المللی نموده است.    
   

  این دوره آموزشی از چند بخش مهم تشکیل شده است:

   

  یادگیری حسابداری از طریق فیلمهای آموزشی شامل:

  بسته حسابداری: آموزش اطلاعات پایه و مقدماتی، صندوق و تنخواه گردان، بانک و رفع مغایرت بانکی، حسابهای دریافتنی و پرداختنی، اسناد دریافتنی و در جریان وصول، اسناد پرداختنی، هزینه ها، درآمد ها، خرید و برگشت از خرید و روش ادواری، فروش و برگشت از فروش، موجودی کالا و روش دائمی، پیش پرداخت و پیش دريافت، دارائیهای ثابت، سپرده ها، سرمایه و جاری شرکاء

   

  بسته مدیریتی: آموزش حقوق و دستمزد، کالای در راه، پروژه، تسهیلات و اعتبارات، استهلاک انباشته دارائیها، ذخایر، اندوخته ها، بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی، بهای تمام شده، حسابهای انتظامی، ساختار اصلی نرم افزار یا کدینگ، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهار نامه مالیاتی و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده که  شامل بخشهای مهمی به شرح ذیل می باشد:

   

   

   

  • آموزش طراحی و اجرای کدینگ نرم افزارهای مالی رایج در بازار که در این بخش به راحتی میتوان با انواع کدینگ به صورت تفصیلی پیوسته و یا تفصیلی شناور ( یونیک ) کار کرد.
  • آموزش بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی برای انواع مشاغل به این صورت که در پایان هر دوره مالی به چه صورت و با چه ثبتی میتوان حسابهای موقت را بسته و به یک حساب دائم تبدیل نمود و حسابهای دائم را به چه صورت به دوره مالی بعد اانتقال داد و پس از بستن حسابها چگونگی تهیه انواع گزارشات مالی درون سازمانی و برون سازمانی از جمله تراز آزمایشی، تراز سود و زیان، ترازنامه و صورتحساب سرمایه و ... را آموزش خواهید دید.
  •  تنظیم اظهارنامه مالیاتی انواع مشاغل بخش مالیاتی که از اهمیت بالایی برخوردار است در این بخش تحریر دفاتر قانونی شامل دفتر کل و روزنامه و تحریر سند حسابداری، و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده آموزش داده شده است.
  • جزوات قابل پرينت : معمولاً در هر دوره آموزشی کارآموزان جهت یادگیری بیشتر مطالب گفته شده توسط اساتید، آن مطالب را بصورت یادداشت یا جزوه تحریر می نمایند، در این روش آموزش برای جلوگیری از تحریر مطالب و بالا بردن میزان دقت کارآموزان، این مطالب در نرم افزار بصورت فایلی جداگانه تحت عنوان جزوه آموزشی طراحی شده که شما می توانید به راحتی از آن چاپ و استفاده نمائید.

  • شرکت در تستهای ارزیابی ایتنرنتی: با شرکت در این سری تستها با تمامی ثبتهای کاربردی حین کار آشنا و در صورت انتخاب گزینه اشتباه پاسخ صحیح به شما نمایش داده خواهد شد ( آموزش حین آزمون)

   

  و ارائه گواهینامه بین المللی دوره فشرده کاربردی حسابداری

  از آکادمی QAL-IRAN تحت نظر انگلستان


   

  قیمت : 220 هزار تومان

  شماره کارت بانک ملت: 6104337857186553

  بنام آقای رضا مرآتی شیرازی

   


  تلفن مستقیم ارتباط با مشاوران  : 88849429-021  آموزش حسابداری و دوره های حسابداری                نرم افزار حسابداری هلو                  خدمات مالی و حسابداری